FIREMNÁ IDENTITA
s e-shopom

„logo + firemná identita + e-shop“

Balíček obsahuje kvalitnú a kompletnú tvorbu loga a vytvorenie a nastavenie firemnej identity s viac stranovým PDF manuálom, + vytvorenie kompletnej funkčného e-shopu.

Balíček obsahuje:

VYTVORENIE E-SHOPU

NASTAVENIE FIREMNÉHO DIZAJNU

Cena za kompletnú tvorbu firemnej identity:

1 109,00 €

OBJEDNAŤ
  1. Je potrebné vyplniť formulár.
  2. Vystaví sa zálohová FA vo výške 200,00€. Po jej úhrade začína proces tvorenia.
  3. Dostanete 3 návrhy loga, ktoré môžeme upravovať toľko krát, koľko krát to bude potrebné. Prípadne vytvoria sa nové ďalšie návrhy. Cena sa nenavršuje.
  4. Po sfinalizovaní loga sa vytvorí dizajn a nastaví firemná identita (vizitky, hlavičkový papier, zadefinované farby, fonty, používanie v praxi a pod…)
  5. Po sfinalizovaní prác sa vystaví druhá časť faktúry a po jej úhrade sa posielajú všetky podklady loga a identity.

Firemná identita je nastavenie jednotného dizajnu firmy. Nastavíme farby, font a prvky, ktoré sú nosným pilierom firemnej identity. Cela identita bude zobrazená na viacerých reklamných predmetoch. Navyše získate aj grafické spracovanie vizitiek a hlavičkového papier. Vo výslednom manuály je zapísané kompletné zhrnutie identity.  Pozrite si ukážkové PDF.

Viac o firemnej identite nájdete tu: FIREMNÁ IDENTITA

Pri tvorbe loga vytvoríme 3 návrhy loga, ktoré posielam na hodnotenie. Návrhy sa môžu editovať toľko krát, koľko to bude potrebné, prípadne sa môžu generovať nové návrhy loga, bez navyšovania ceny. Logo je odovzdávané v otvorených vektorových súboroch Ai, Eps, Pdf, vo farbách RGB (internetové využitie), CMYK (tlačové využitie), PANTONE (tlačové využitie). Súčasťou je aj logo manuál, kde sú zapísané všetky údaje loga.

Kompletný e-shop: Náš e-shop funguje na princípe šablón, ktoré sme si sami vybudovali. V rámci našej šablóny vám vieme upraviť dizajn e-shopu na mieru.

Pozrite si všetko o e-shopoch.

MOJA TVORBA FIREMNEJ IDENTITY

Vytvorenie webstránky pre značku Ponnti.com
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu