FIREMNÁ IDENTITA
s e-shopom

„logo + firemná identita + e-shop“

Balíček obsahuje kvalitnú a kompletnú tvorbu loga a vytvorenie a nastavenie firemnej identity s viac stranovým PDF manuálom, + vytvorenie kompletnej funkčného e-shopu.

Balíček obsahuje:

VYTVORENIE E-SHOPU

NASTAVENIE FIREMNÉHO DIZAJNU

Cena za kompletnú tvorbu firemnej identity:

1816,00 €

OBJEDNAŤ
  1. Je potrebné vyplniť formulár.
  2. Po úhrade faktúry začína proces tvorenia.
  3. Dostanete 3 návrhy loga, ktoré môžeme upravovať toľko krát, koľko krát to bude potrebné. Prípadne vytvoria sa nové ďalšie návrhy. Cena sa nenavršuje.
  4. Po sfinalizovaní loga sa vytvorí dizajn a nastaví firemná identita (vizitky, hlavičkový papier, zadefinované farby, fonty, používanie v praxi a pod…) Aj tu je priestor pre úpravy.
  5. Po dosiahnutí finálnej verzii loga a firemnej identity sa začne pracovať na E-SHOPE. V prvom kole sa navrhne úvodná stránka, ktorá sa Vám posiela na ukážku. Je tam nastavený dizajn, ktorý opäť môžeme spolu komunikovať. Po schválení z Vašej strany dopracujeme zvyšok webstránky, kde je potom opäť priestor na úpravy.
  6. Po dokončení prác sa vystaví druhá časť faktúry a po jej úhrade sa posielajú všetky podklady loga + logo manuál + podklady k identite + dizajn manuál k firemnej identite + prihlasovacie údaje k e-shopu+ inštruktážne video, ktoré Vás naučí ako jednoducho editovať a pracovať s e-shopom.
Firemná identita je nastavenie jednotného dizajnu firmy. Nastavíme farby, font a prvky, ktoré sú nosným pilierom firemnej identity. Cela identita bude zobrazená na viacerých reklamných predmetoch. Navyše získate aj grafické spracovanie vizitiek a hlavičkového papier. Vo výslednom manuály je zapísané kompletné zhrnutie identity.  Pozrite si ukážkové PDF.

Viac o firemnej identite nájdete tu: FIREMNÁ IDENTITA

Pri tvorbe loga vytvoríme 3 návrhy loga, ktoré posielam na hodnotenie. Návrhy sa môžu editovať toľko krát, koľko to bude potrebné, prípadne sa môžu generovať nové návrhy loga, bez navyšovania ceny. Logo je odovzdávané v otvorených vektorových súboroch Ai, Eps, Pdf, vo farbách RGB (internetové využitie), CMYK (tlačové využitie), PANTONE (tlačové využitie). Súčasťou je aj logo manuál, kde sú zapísané všetky údaje loga.

Všetko o tvorbe loga nájdete tu: TVORBA LOGA

Kompletný e-shop: Náš e-shop funguje na princípe šablón, ktoré sme si sami vybudovali. V rámci našej šablóny vám vieme upraviť dizajn e-shopu na mieru.

Pozrite si všetko o e-shopoch.

Cena za vytvorenie firemnej identity je 1816,00€ pri rozloženej platbe na 2 časti.

  1. MOŽNOSŤ (1816,00€): na začiatku za uhrádza zálohová faktúra vo výške 600,00€ a po dokončí celého projektu a pri jeho odovzdaní sa dopláca druhá časť.
  2. MOŽNOSŤ (1816,00€): zľava -95,00 € získate automaticky pri úhrade celej sumy firemnej identity vopred (výsledná suma 1721,00€). V tomto prípade stačí v ďalšom kroku kliknúť na button OBJEDNAŤ, zobrazí sa formulár v ktorom označíte že máte záujem o zľavu -95,00€. Obratom zašleme faktúru na celý projekt.

MOJA TVORBA FIREMNEJ IDENTITY

Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu