FIREMNÁ IDENTITA
s e-shopom

„logo + e-shop + identita“

Kompletná tvorba firemnej identity s e-shopom. Grafické nastavenie jednotného dizajnu na celom portfóliu firmy zaručí, že všetky propagačné materiály a všetky produkty firmy/značky budú odprezentované v rovnakom štýle vďaka čomu si veľmi rýchlo vybudujete firemnú identitu, ktorá bude už na prvý pohľad odkazovať na vašu firmu/značku.

Balíček obsahuje:

VYTVORENIE E-SHOPU

NASTAVENIE FIREMNÉHO DIZAJNU

Návrh vizitiek podnikatelskeuvery.com

Cena za kompletnú tvorbu firemnej identity:

1 109,00 €

OBJEDNAŤ
  1. V prvom kroku vyplníte formulár, kde sú otázky týkajúce sa Vášho podnikania.
  2. Úhrada zálohovej FA vo výške 200,00€. Samozrejme záloha je plne vratná ak by sme sa nepohodli.
  3. Pustím sa do tvorby loga. Dostanete 3 návrhy loga, ktoré môžete upravovať toľko krát, koľko krát to bude potrebné. Prípadne vytvoria sa nové ďalšie návrhy. Cena sa nenavršuje.
  4. Po sfinalizovaní loga sa nastaví dizajn a používanie firemnej identity (vizitky, hlavičkový papier, zadefinované farby, fonty, používanie v praxi a pod…)
  5. Vytvorí sa e-shop. Opäť niečo navrhnem, vy to môžete pripomienkovať. Budeme to spoločne konzultovať a ja budem nastavovať všetko tak, aby ste boli na 100% spokojný.
  6. Po sfinalizovaní prác sa vystaví druhá časť faktúry a po jej úhrade sa posielajú všetky podklady identity, loga a prístupové údaje k e-shopu + zaškolenie.

Súčasťou odovzdania projektu je aj dizajn manuál, kde je zapísané všetko podstatné. Ako používať logo, ako ho nepoužívať, ako správne používať identitu, ako s ňou pracovať…

Pojem firemná identita / Corporate identity je jednotný vizuál firmy.  Presne nastavený dizajn celý firmy, ktorý zahŕňa logo, e-shop a všetky propagačné materiály a firemné predmety. Všetko musí spolu ladiť v rovnakých farbách, fontoch zahrnuté v jednotnom dizajne.

Ako to vo finále vyzerá si môžete pozrieť tu: https://www.rabbitstudio.sk/graficke-znazornenie-firemnej-identity/ 

MOJA TVORBA FIREMNEJ IDENTITY

Vytvorenie webstránky pre značku Ponnti.com
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu