O MNE

Zložitosť je chaos. Jednoduchosť je to, čo prinášam v moje tvorbe.

Grafické štúdio Rabbit nie je žiadna predražená agentúra, ale mladý freelancer, ktorý vám ponúka pútavé grafické návrhy a služby.
„Vyznávam silu jednoduchosti, ktorá zaručuje, že moje grafické návrhy sú výstižné, priame a zbytočne nemotajú hlavy zákazníkom.“
Ak zháňate akýkoľvek grafický návrh, neváhajte ma kontaktovať a garantujem vám oslňujúce grafické návrhy.

NIE SOM PREDRAŽENÁ AGENTÚRA, SOM FREELANCER


Aj bez predraženej agentúry môžete dostať pompézne grafické návrhy za rozumné ceny 🙂 Grafickým prácam sa venujem už dlhé roky, neustále sa v tomto odbor vzdelávam a nasledujem moderné trendy.
A garantujem, že každú jednu prácu odvediem zodpovedne.

ŠIALENÁ POSADNUTOSŤ K JEDNODUCHOSTI


Jednoduchosť je často krát zložitejšia ako zložitosť sama. Vytvoriť jednoduché veci nám zaberie viac času ako zložité veci.  Ale jednoduchšie veci sú lepšie strebateľné a príjmenejšie na pohľad. To je hlavná myšlienka prečo sa snažím do svojej grafickej práce zapojiť čo najviac jednoduchosti. Grafický návrh, ktorý bude vyžarovať v duchu jednoduchosti lepšie ocenia a podvedomo spracujú aj vaši zákazníci.

AKO VYTVÁRAM GRAFICKÝ NÁVRH?


V prvom kroku musím z vás dostať čo najviac informácii o projekte, aby som vedel pre vás ušiť ten pravý grafický návrh podľa vášho gusta. Štandardne do 3 pracovných dní vám pošlem grafický návrh, ktorý spolu rozoberieme a upravím do finálnej podoby.

Koľko stojí grafický návrh?
Cenník grafických prác nájdete v cenníku.

Kedy zaplatíte za grafický návrh?
Za návrh zaplatíte až keď sním budete 100% spokojný. Následne po prijatej platbe vám prepošlem originálne formáty grafického návrhu.

Čo ak sa vám grafický návrh nebude páčiť?
Grafické návrhy začnem spracovávať, až keď budem mať na 100% zistenú vašu predstavu a zhromaždené všetky informácie o projekte. Ale ak aj tak nebudete spokojný s mojím grafickým návrhom, tak po konzultácii s vami, vytvorím opäť nový návrh, ktorý bude bližšie k vašej predstave.

“Grafické štúdio Rabbit je zárukou dôkladnej práce a rozumnej ceny.”
GRAFICKÉ ŠTÚDIO • KREATÍVNE ŠTÚDIO