CENNÍK   |   EXTERNÁ SPOLUPRÁCA   |   OBCHODNÉ PODMIENKY   |   GDPR   |   BLOG

O MNE

Grafický dizajnér • Ján Zajac


JEDNODUCHOSŤ JE MOJA CESTA

„Jednoduché môže byť často obtiažnejšie ako zložité. Je potrebné tvrdo pracovať aby myslenie bolo priame a dosiahla sa jednoduchosť. Ale ak to dokážete, môžete pohnúť horami.“ (Steve Jobs)

Tieto slová Steva Jobsa ma inšpirovali vydať sa cestou jednoduchosti. V mojej profesii je jednoduchosť veľmi dôležitá a silne účinná 🙂 Tak som sa teda nechal viesť myšlienkami Steva a začal som smerovať moje myslenie priamo, a zjednodušil som premýšľanie. Slovami Steva Jobsa „myslíte inak“.  Pri svojej tvorbe nepoužívam žiadne foto-banky ani vektor-banky. Všetky moje diela sú moja vlastná kreativita a tvorba.

Venujem sa tiež …

Vytvoril som wbstránku pre detí, kde píšem rozprávky  vytváram grafiku. Takto nejako ventilujem prebytok kreativity 🙂 AK máte záujem, môžete si s deťmi prečítať jednu s rozprávok, je to úplne ZADARMO: https://www.rozpravkynadobrunoc.sk/

NIE SOM PREDRAŽENÁ AGENTÚRA, SOM FREELANCER


Som mladý grafický freelancer so zodpovedným prístupom k svojej práci. Grafickej tvorbe sa venujem už dlhé roky a neustále sa v tomto smere vzdelávam aby som dokázal pri tvorbe nasledovať moderné trendy, ale zároveň vždy podať originálny grafický návrh. A teda garantujem Vám, že aj bez predraženej agentúry môžete dostať strhujúce grafické návrhy za rozumné ceny.

MILUJEM TO ČO ROBÍM

Moja práca nie je len mojou prácou, je to v prvom rade môj koníček. Znie to už ako klišé, ale je to skutočne tak. Ak robíš v živote to čo máš rád, vráti sa ti krát. Ak budeš vytvárať svoju prácu s láskou, aj tvoje výsledky budú ocenené. Venuj dostatok času svojmu koníčku a sleduj ako sa z teba stáva profesionál, lebo profesionál, to je len amatér, ktorý to nikdy nevzdal 🙂

AKO VYTVÁRAM GRAFICKÝ NÁVRH?

V prvom kroku musím z vás dostať čo najviac informácii o projekte, aby som vedel pre vás ušiť ten pravý grafický návrh podľa vášho gusta. Štandardne do 3 pracovných dní vám pošlem návrhy, ktoré spolu rozoberieme a upravíme do finálnej podoby.

Koľko stojí grafický návrh?
Cenník grafických prác nájdete v cenníku.

Kedy zaplatíte za grafický návrh?
Za návrh zaplatíte až keď sním budete 100% spokojní. Následne po prijatej platbe vám prepošlem originálne formáty vášho projektu.

Čo ak sa vám grafický návrh nebude páčiť?
Grafické návrhy začnem spracovávať, až keď budem mať na 100% zistenú vašu predstavu a zhromaždené všetky informácie o projekte. Ale, ak aj tak nebudete spokojní s mojím návrhom, tak po konzultácii s vami, vytvorím opäť nový návrh, ktorý bude bližšie vašej predstave.

“Grafické štúdio Rabbit je zárukou dôkladnej práce a rozumnej ceny.”

GRAFICKÉ ŠTÚDIO • KREATÍVNE ŠTÚDIO