GRAFICKÉ SLUŽBY

REDIZAJN LOGA

Redizajn, modernizácia a zjednodušenie staršieho loga, ktoré už v rýchlo rozvíjajúcej sa dobe stráca čaro modernosti.

TVORBA LOGA

Vytvorím vám logo, ktoré vás odlíši od konkurencie, odprezentuje hlbšiu myšlienku, a ktoré bude skrývať symbol vášho podnikania.

FIREMNÁ IDENTITA

Kompletná tvorba firemnej identity zahrňuje vytvorenie- názvu firmy, loga, webstránky, vizitky, hlavičkového papiera…

BANNERY PRE ESHOP / WEB

Grafická tvorba internetových  bannerov, slider, newsletterov, pohyblivých FLASH bannerov a GIF bannerov v rôznych veľkostiach.

HTML5 BANNERY

Grafická tvorba a animácia pohyblivých reklamných bannerov HTML5. Vhodné pre reklamné kampane Google Adwords v 18 rôznych rozmeroch.

BANNERY GOOGLE ADWORDS

Grafická tvorba bannerov pre reklamné kampane Google Adwords, animované bannery HTML5, SWF, GIF, statické bannery JPG, PNG.

KRESLENIE ILUSTRÁCIÍ

Kreslenie postáv, obrázkov, detailov, miestností a iné animované ilustrácie v 2D s vysokým rozlišením. Animované videá alebo GIF animácie.

ANIMÁCIE

Animácie a kreslené videá  na mieru. Kreatívne scenáre, profesionálny dabing, animácie na vysokej úrovni. Rôzne formáty AVI, HD movie, MP4, GIF…

SPRACOVANIE KNIHY

Originálny grafický návrh obálky pre knihu a kompletné spracovanie celej knihy, ako zalomenie strán, očíslovanie strán, vygenerovanie EAN kódu, úvod, jadro, záver…

Grafická tvorba a návrhy pre roll upy.

ROLL UP

Pútavý grafický návrh pre prezentačné stojany ROLL UP alebo iné prezentačné steny či tabule. Jednoduchosť a kreativita zaujme vašich klientov.

Grafické návrhy pre letáky, plagáty, vizitky.

PLAGÁTY, LETÁKY, VIZITKY

Reklamné alebo prezentačné plagáty, letáky, vizitky a iná grafika v rôznych formátoch a veľkostiach. Štýlový a originálny dizajn s jednoduchosťou.

Grafické spracovanie katalógov.

KATALÓGY, BROŽÚRY

Spracovanie pre katalógy, brožúry, ponukové listy, vzorkovníky a iné… Moderný dizajn, profesionálna úprava a zalomenie strán. Výstupné tlačové PDF.

Grafické návrhy pre obaly či etikety rôznych produktov.

ETIKETY, OBALY

Obal tovaru musí zaujať koncového užívateľa natoľko, aby si ho zakúpil. Ponúkame vám jednoduchý a pútavý grafický návrh pre obaly a etikety.

Vytváranie grafiky pre billboardy.

BILBOARD

Zaujmite vašich klientov na cestách už na prvý dojem. Výstižný a jednoduchý grafický návrh pre reklamný bilboard a iné reklamné tabule a bannery.

Úprava fotografií.

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Upravujem fotografie z osláv, svadobné, retušovanie fotiek, odstránenie pozadia, vytvorenie bieleho pozadia, úprava formátov a rozmerov.

Vytvorenie pozvánok, pozdravov, narodeninových kariet.

POZVÁNKY, OZNÁMENIA, POUKAZY

Grafické vytvorenie návrhov pre rôzne zľavové kupóny, poukazy, darčekové karty, oznámenia, pozvánky…

Kreslenie ikoniek. Piktagramy.

IKONY, PIKTOGRAMY

Grafická tvorba piktorgamov alebo ikon. Nakreslím pre vás akúkoľvek grafickú ikonu, ktorú potrebujete. Ikony sú samozrejme nakreslené vo vysokom rozlíšení.

Redizajn starých fotografií.

REDIZAJN STAREJ FOTOGRAFIE

Vyblednutá, pokrčená alebo roztrhaná fotografia? Dajte svojej fotke nový nádych. Reštaurovanie starých fotografií.

NEWSLETTER

Zaujmite svojich zákazníkov moderným a pútavým newslettrom. Jednoduché prevedenie zaručí rýchlejšie spracovanie informácií u zákazníka.

ZAČNI EŠTE DNES!

Vyžiadajte si ZDARMA presnú cenovú ponuku na svoj projekt.

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU