GRAFICKÉ SLUŽBY

BANNERY PRE ESHOP / WEB

Grafická tvorba internetových  bannerov, slider, newsletterov, pohyblivých FLASH bannerov a GIF bannerov, v rôznych veľkostiach.

HTML5 BANNERY

Grafická tvorba a animácia pohyblivých reklamných bannerov HTML5. Vhodné pre reklamné kampane Google Adwords v 18 rôznych rozmeroch.

BANNERY PRE GOOGLE ADWORDS

Grafická tvorba bannerov pre reklamné kampane Google Adwords. Animované bannery HTML5, SWF, GIF. Statické bannery JPG, PNG.

NEWSLETTER

Zaujmite svojich zákazníkov moderným a pútavým newslettrom. Jednoduché prevedenie zaručí rýchlejšie spracovanie informácií u zákazníka.

TVORBA LOGA

Vytvoríme Vám logo, ktoré Vás odlíši od konkurencie, ktoré odprezentuje hlbšiu myšlienku, ktoré bude skrývať symbol Vášho podnikania.

REDIZAJN LOGA

Redizajn a modernizácia staršieho loga, ktoré už v rýchlo rozvíjajúcej sa dobe, stráca čaro modernosti a konkurencie schopnosti. Privedieme vaše logo k dokonalosti.

OBÁLKY KNÍH

Hovorí sa „nesúď knihu podľa obalu“, ale obal knihy je svojim spôsobom dôležitá časť každej knihy. Oko čitateľa zaujme aj obálka a dizajn knihy. Prvý dojem je dôležitý.

ROLL UP

Pútavý grafický návrh pre prezentačné stojany ROLL UP alebo iné prezentačné steny či tabule. Jednoduchosť a kreativita zaujme Vašich klientov.

PLAGÁTY, LETÁKY, VIZITKY

Reklamné alebo prezentačné plagáty, letáky, vizitky a iná grafika v rôznych formátoch a veľkostiach. Štýlový a originálny dizajn s jednoduchosťou.

KATALÓGY, BROŽÚRY

Spracovanie pre katalógy, brožúry, ponukové listy, vzorkovníky a iné… Moderný dizajn, profesionálna úprava a zalomenie strán. Výstupné tlačové PDF.

ETIKETY, OBALY

Obal tovaru musí zaujať koncového užívateľa natoľko, aby si ho zakúpil. Ponúkame Vám jednoduchý a pútavý grafický návrh pre obaly a etikety.

BILBOARD

Zaujmite Vašich klientov na cestách už na prvý dojem. Výstižný a jednoduchý grafický návrh pre reklamný bilboard a iné reklamné tabule a bannery.

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Upravujeme svadobné alebo fotografie z osláv, retušovanie fotiek, odstránenie pozadia, vytvorenie bieleho pozadia, úprava formátov a rozmerov.

KRESLENIE ILUSTRÁCIÍ

Kreslenie postáv, obrázkov, detailov, miestností a mnoho iné v animovanej 2D grafike, s vysokou kvalitou a ostrosťou (vector, 300DPI). Animované videá.

ANIMÁCIE

Animácie a kreslené videa na mieru. Kreatívne scenáre, profesionálny dabing, animácie na vysokej úrovni. AVI, HD movie, MP4, GIF…

POZVÁNKY, OZNÁMENIA, POUKAZY

Grafické vytvorenie návrhov pre rôzne zľavové kupóny, poukazy, darčekové karty, oznámenia, pozvánky.

IKONY, PIKTOGRAMY

Grafická tvorba ikony alebo piktorgamov. Nakreslime pre Vás akúkoľvek grafickú ikonu, ktorú potrebujete. Ikony sú nakreslené vo vysokom rozlišení.

REDIZAJN STAREJ FOTOGRAFIE

Vyblednutá, pokrčená alebo roztrhaná fotografia? Dajte svojej fotke nový nádych. Reštaurovanie starých fotografií alebo obrázkov.

ZAČNI EŠTE DNES!

Vyžiadajte si ZDARMA presnú cenovú ponuku na svoj projekt.

ZÍSKAŤ CENOVÚ PONUKU