SEO optimalizácia 

Marketingová služba SEO, je optimalizácia, pomocou ktorej môžete byť na popredných miestach vo vyhľadávacej sieti Google.

Otpimalizácia SEO

Postaráme sa o kompletné zastrešenie SEO pre váš biznis. Vybudujeme popredné pozície vo vyhľadávacej sieti Google.

na dopyt €/mesačne

Popredné pozície v sieti Google

•  pomôžeme vašej webstránke alebo e-shopu vybudovať popredné miesta vo výsledkoch vyhľadávania Google.com.

•  pevné pozície na prvých stránkach vo výsledkoch vyhľadávania Google, môžu byť trvácne, ak sa o pozície budeme pravidelne starať.

•  prirodzené / organické pozície, ktoré podľa výsledkov analýz sú vo viacerých prípadoch výkonnešjie (samozrejme závisí individuálnych situácii)

Čo vám SEO optimalizácia prinesie?


Nových zákazníkov. Množstvo nových zákazníkov. Vyhľadávacia sieť Google je ešte stále najvyužívanejšou na Slovenskom trhu. Každý z nás ak niečo hľadá, napíšte svoje kľúčové frázy do Google. Ak sa zameriate vo svojom biznise na SEO optimalizáciu, vybudujeme vám pozície, ktoré budú prirodzené/organické. Z výsledkov analýz sú tieto pozície mnoho krát lepšie ako platené reklamy.

SEO je najlepšia marketingová investícia pre webové stránky alebo e-shopy. Ak si vybudujete silné pozície, môžu tam zostať dlhé roky. Záleží to od viacerých faktorov, od nátlaku konkurencie, od toho ako sa o pozície staráte a mnoho ďalšie.

Ako prebieha SEO optimalizácia?


SEO optimalizácia je proces, ktorý sa nedá urobiť za jeden deň, ani za týždeň a ani za mesiac. Je to beh na dlhú trať.

SEO optimalizácia sa vykonáva pravidelne. Štandardne to trvá minimálne 6 mesiac až 12 mesiac, alebo viac. Záleží od konkurencie.

Na pravidelnej mesačnej báze sa staráme o váš web alebo e-shop. Ako prvé spravíme analýzu kľúčových slov podľa toho, ako sa vaše služby či produktu reálne vyhľadávajú v sieti Google.  Potom nasleduje práca s textom, SEO popismi, ALT popismi obrázkov + množstvo ďalších aktivít, ktoré sú pre SEO optimalizáciu nevyhnutné.

Každý mesiac sledujeme výsledky a posielame vám pravidelné reporty.

 

Ste pripravený na SEO optimalizáciu?


SEO optimalizácia je proces, ktorý sa nedá urobiť za jeden deň. Vyžaduje si to trpezlivosť a množstvo mravenčej práce, ktorá zaručene prinesie výsledky.
Ak ste pripravený, neváhajte nás kontaktovať.

Naše výsledky SEO optimalizácie:

Pozrite si prípadové štúdie našich úspešných kampaní na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Správa sociálnych sietí Rabbit Studio
SEO optimalizácia pre Rabbit Studio.