Grafický návrh loga.

Návrh loga s hlbšou myšlienkou a originálnym dizajnom.


Moje grafické štúdio www.RabbitStudio.sk sa primárne venuje tvorbe loga a kompletnej firemnej identite. Logo je najdôležitejšia grafická časť každej firmy či značky, ktoré vás sprevádza neustále počas podnikania. 

Preto pri tvorbe každého loga pristupujeme zodpovedne s maximálnou kreativitou a originalitou.

Prečo sa oplatí do loga investovať? 

Mnoho ľudí si myslí, že cena za logo je prehnane vysoká. Avšak vytvoriť funkčné, moderné a trefné logo je naozaj veľká kreatívna makačka. Sú 3 základné faktory, ktoré musí logo spĺňať: modernosť (grafický dizajn sa neustále vyvíja tak aj loga musia napredovať s grafickými trendmi),  funkčnosť (musí byť jednoducho použiteľné na akýkoľvek materiáloch a farebných pozadiach), myšlienka (z loga musí vyžarovať myšlienka spojenú s činnosťou a charakteristikou firmy / značky, ktorú zastupuje). Tieto tri dôležité body musia byť obsiahnuté do jednoduchého grafického obrázku. Viac o tom prečo sa oplatí investovať do loga si môžete prečítať v mojom článku TU.


Čo ponúkam pri tvorbe loga? 

  • 100% originálny návrh loga, ktorý bude jedinečný
  • možnosť upravovať finálnu verziu loga toľko krát koľko to bude potrebné
  • vytvorím 3 jedinečne návrhy

 

Chcete si nechať vypracovať logo? 

Ak vás moje názory a myšlienky k tvorbe zaujali a chcete si objednať vytvorenie loga, prosím prejdite do kategórie: https://www.rabbitstudio.sk/tvorba-loga/ kde prostredníctvom ružového tlačítka “Objednať” sa dostanete k objednávkovému formuláru, ktorý je potrebné vyplniť.

Moja práca.

Pozrite si moju prácu v tejto kategórií:

TVORBA LOGA