FIREMNÁ IDENTITA
s webstránkou

„logo + webstránka + identita“

Kompletná tvorba firemnej identity s webstránkou. Grafické nastavenie jednotného dizajnu na celom portfóliu firmy zaručí, že všetky propagačné materiály a všetky produkty firmy/značky budú od-prezentované v rovnakom štýle vďaka čomu si veľmi rýchlo vybudujete firemnú identitu, ktorá bude už na prvý pohľad odkazovať na vašu firmu/značku.

Balíček obsahuje:

1. TVORBA LOGA

Tvorba loga podnikatelskeuvery.com

2. VYTVORENIE WEB STRÁNKY

3. NASTAVENIE FIREMNÉHO DIZAJNU

Návrh vizitiek podnikatelskeuvery.com

Cena za kompletnú tvorbu firemnej identity:

835,00 €

Cena za vytvorenie firemnej identity je 835,00€ pri rozloženej platbe na 2 časti.

  1. MOŽNOSŤ (835€): na začiatku za uhrádza zálohová faktúra vo výške 200,00€ a po dokončí celého projektu a pri jeho odovzdaní sa dopláca druhá časť.
  2. MOŽNOSŤ (740€): zľavu -95,00 € získate automaticky pri úhrade celej sumy firemnej identity vopred (výsledná suma 740,00€). V tomto prípade stačí v ďalšom kroku kliknúť na button OBJEDNAŤ, zobrazí sa formulár v ktorom označíte že máte záujem o zľavu -95,00€. Obratom Vám zašleme faktúru na celý projekt.
OBJEDNAŤ
  1. V prvom kroku vyplníte formulár, kde sú otázky týkajúce sa Vášho podnikania.
  2. Úhrada zálohovej FA vo výške 200,00€. Samozrejme záloha je plne vratná ak by sme sa nepohodli.
  3. Pustím sa do tvorby loga. Dostanete 3 návrhy loga, ktoré môžete upravovať toľko krát, koľko krát to bude potrebné. Prípadne vytvoria sa nové ďalšie návrhy. Cena sa nenavršuje.
  4. Po sfinalizovaní loga sa nastaví dizajn a používanie firemnej identity (vizitky, hlavičkový papier, zadefinované farby, fonty, používanie v praxi a pod…)
  5. Vytvorí sa webstránka. Opäť niečo navrhnem, vy to môžete pripomienkovať. Budeme to spoločne konzultovať a ja budem nastavovať všetko tak, aby ste boli na 100% spokojný.
  6. Po sfinalizovaní prác sa vystaví druhá časť faktúry a po jej úhrade sa posielajú všetky podklady identity, loga a prístupové údaje k webstránke.

Súčasťou odovzdania projektu je aj dizajn manuál, kde je zapísané všetko podstatné. Ako používať logo, ako ho nepoužívať, ako správne používať identitu, ako s ňou pracovať…

Pojem firemná identita / Corporate identity je jednotný vizuál firmy.  Presne nastavený dizajn celej firmy, ktorý zahŕňa logo, webstránku a všetky propagačné materiály a firemné predmety. Všetko musí spolu ladiť v rovnakých farbách, fontoch zahrnuté v jednotnom dizajne.

Ako to vo finále vyzerá si môžete pozrieť tu: https://www.rabbitstudio.sk/graficke-znazornenie-firemnej-identity/ 

MOJA TVORBA FIREMNEJ IDENTITY

Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Vytvorenie webstránky pre značku Ponnti.com
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu
Pozrieť celú identitu