Redizajn loga

Modernizácia a úprava loga

Čas plynie rýchlo, doba sa mení  a svet grafického dizajnu sa neustále modernizuje. Loga, ktoré boli vytvorené pred pár rokmi už dnes môžu pôsobiť nemoderné a zastaralo.
V nabitej dobe konkurenciou je potrebné modernizovať a upravovať firemnú identitu v pravidelných intervaloch. 

Ak sa chcete konkurencii aspoň vyrovnať alebo ju prevýšiť, musíte dbať na modernosť firemnej identity vašej firmy. A práve logo a firemná identita, s ktorou ste v spojení denno-denne je ta najdôležitejšia grafická časť vášho podnikania.

Zistí viac o službe REDIZAJN LOGA

Pred:

Po:

Čo robiť ak je vaše logo „zastaralé“?

Ak je firma už niekoľko rokov na trhu, tak s najväčšou pravdepodobnosťou zažije obdobie, kedy  zistí, že logo je „zastaralé“.  Vytvoriť nové logo alebo redizajnovať to staré je často náročne časovo aj finančne,  je totiž potrebné redizajnovať logo na každej vašej reklame, polepe áut, reklamných predmety, firemných predmetov atď… Logo, s ktorým podnikáte už veľa zákazníkov dobre pozná a preto sa asi budete báť nejako zasahovať do úpravy loga, aby ste nedajbože stratili zákazníkov :). Úplne s vami súhlasím, ja osobne by som sa tiež tohto obával. Preto je tu služba Redizajnloga, kde logo ostane v rovnakom štýle s rovnakou myšlienkou a nápadom, len mu prinesiem moderný dizajn bez porušenia jeho štruktúry a charakteru, ktoré  už logo obsahuje.

Prečo si nechať REDIZAJNOVAŤ logo práve tu?

• vytváram logo pre tuzemské ale aj zahraničné filmy, preto dokážem napredovať s medzinárodným moderným štandardom
• profesionálne a kreatívne zmodernizovanie a upravenie loga
• neustále sa snažím prinášať nové vedomosti do mojej tvorby
• logo upravím do modernej podoby, bez narušenia štruktúry, charakteristiky a myšlienky loga.
• zodpovedný prístup
• rýchle dodanie

Ak máte záujem o redizajn loga, prosím kliknite na button nižšie: